Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným B2B zákazníkům.

C&L Orange Napolitains 65 %, BIO čokoláda 3.5 kg

Kód: 5060270122630
Bio Vegan Fairtrade
Na dotaz

Bio čokoláda s pomerančovou šťávou v 5.5 gramových tabulkách a 3.5 kilogramovém balení. Chocolate and Love Orange 65 % je prvotřídní bio&vegan&fair trade čokoláda.

Bez lepku a mléka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chocolate and Love Orange Napolitains 65 %, BIO čokoláda 3.5 kg

Velké balení obsahuje malé, 5.5 gramové čokoládky Chocolate&Love Orange Napolitains. Poctivá, 65% bio čokoláda vhodná pro vegany, fanoušky bio životního stylu, bezlepkové dietáře i obyčejné labužníky.

Temně tmavá a lahodná čokoláda je známa nejen díky svým veselým barevným obalům, ale především kvůli své špičkové kvalitě a jedinečné chuti.

Bezlepková čokoláda Chocolate&Love Orange 65 % pro vegany

Bio&vegan&fair trade čokoláda je zkombinována se šťávou z čerstvých, za studena lisovaných, pomerančových slupek. Elegantní kombinace a vyvážená chuť.

Organická tmavá čokoláda se vyrábí ve Švýcarsku. Kakao pochází z Peru a Dominikánské republiky. Třtinový cukr pochází z Paraguaye a Kostariky. Vanilkový bourbon pochází z Madagaskaru. Chocolate and Love Orange získala několikrát ocenění v soutěži Great Taste Awards.

Bio čokolády Chocolate and Love se vyrábí s akcentem na 100% fair trade, ekologické zemědělství a udržitelný rozvoj přirozené biosféry.

Upozornění pro konzumaci a skladování

  • Neobsahuje GMO, barviva, lepek, sóju, žádná Éčka nebo palmový olej
  • Pozor, může obsahovat mléko, lískové ořechy, mandle, arašídy
  • Certifikovaný košer produkt
  • Uchovávejte v chladu a suchu

Složení Chocolate and Love Orange 65 %

Kakaová hmota * 65 % kakaa, třtinový cukr *, kakaové máslo *, celý třtinový cukr *, přírodní pomerančový olej * 0,15% vanilkové lusky *..

Balení

  • 3.5 kg

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty / 100 g
Kalorie 2320 kJ (559 kcal)
Celkový tuk 39 g
 z toho nasycený tuk 24 g
Celkový obsah uhlohydrátů 39 g
 z toho cukry 34 g
Vlákno 10 g
Protein 8 g
Sůl 0 g

Jsme výhradním dovozcem Chocolate and Love pro ČR

V souboji s běžně prodávanými cukrovinkami jsou čokolády s vysokým obsahem kakaa jasným vítězem. Chocolate and Love, vítěz mnoha labužnických soutěží, je opravdovým synonymem pro vynikající bio&fairtrade čokolády a není to jen díky jejich exkluzivní chuti.

Fairtrade, čokoláda a láska

Základem Chocolate&Love jsou kvalitní a ekologicky pěstované suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí. Kakao pochází od fairtrade pěstitelů v Mexiku, Dominikánské republice, Panamě a Madagaskaru. Třtinový cukr z Paraguye nebo Kostariky a vanilka přímo z Madagaskaru. Čokoláda se vyrábí ve Švýcarsku.

Specialitou poctivých čokolád jsou neortodoxní kombinace chutí.

Naši B2B nabídku fair trade Chocolate and Love tvoří 8 různých příchutí a speciální dárková balení (mix variant). Čokolády, které neobsahují mléko, splňují požadavky na 100% vegan a košer kvalitu.

Výjimečnost čokolád Chocolate and Love a certifikáty