Ceny produktů se zobrazují pouze přihlášeným B2B zákazníkům.

C&L Rich Dark Napolitains 71 %, BIO čokoláda 1 kg

Kód: 5060270123156
Bio Vegan Fairtrade
Na dotaz

Luxusní bio&vegan&fair trade tmavá čokoláda z Dominikánské republiky Chocolate&Love Rich Dark 71 % v 1 kilogramovém balení obsahuje 5.5g tabulky.

Bez lepku a mléka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chocolate&Love Rich Dark Napolitains 71 %, BIO čokoláda 1 kg

Kilogramové balení obsahuje malé, 5.5 gramové čokoládky Chocolate&Love Rich Dark Napolitains. Poctivá, 71% bio čokoláda vhodná pro vegany, fanoušky bio životního stylu, bezlepkové dietáře i obyčejné labužníky.

Temně tmavá a lahodná čokoláda je známa nejen díky svým veselým barevným obalům, ale především kvůli své špičkové kvalitě a jedinečné chuti.

Po ochutnání bio čokolády Chocolate&Love Rich Dark 71 % se

Na jazyku nejdříve rozezní tóny červeného ovoce, následované mírně kyselými vibracemi, které přejdou do komplexní chuti a jsou zakončeny lahodnou čokoládovou explozí.

Organická čokoláda se vyrábí ve Švýcarsku. Kakao pochází z Dominikánské republiky, Peru a Madagaskaru. Třtinový cukr pochází z Paraguaye a Kostariky. Vanilkový bourbon pochází z Madagaskaru. Chocolate&Love Rich Dark 71 % získala několikrát ocenění v soutěži Great Taste Awards.

Bio čokolády Chocolate and Love se vyrábí s akcentem na 100% fair trade, ekologické zemědělství a udržitelný rozvoj přirozené biosféry.

Upozornění pro konzumaci a skladování

  • Neobsahuje GMO, barviva, lepek, sóju, žádná Éčka nebo palmový olej
  • Pozor, může obsahovat mléko, lískové ořechy, mandle, arašídy
  • Certifikovaný košer produkt
  • Uchovávejte v chladu a suchu

Složení Chocolate and Love Rich Dark 71 %

Kakaová hmota * 71 % kakao, třtinový cukr *, kakaové máslo *, celý třtinový cukr * a vanilkové lusky *

Balení

  • 1 kg

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty / 100 g
Kalorie 2390 kJ (577 kcal)
Celkový tuk 43 g
 z toho nasycený tuk 26 g
Celkový obsah uhlohydrátů 33 g
 z toho cukry 28 g
Vlákno 11 g
Protein 9 g
Sůl 0 g

Jsme výhradním dovozcem Chocolate and Love pro ČR

V souboji s běžně prodávanými cukrovinkami jsou čokolády s vysokým obsahem kakaa jasným vítězem. Chocolate and Love, vítěz mnoha labužnických soutěží, je opravdovým synonymem pro vynikající bio&fairtrade čokolády a není to jen díky jejich exkluzivní chuti.

Fairtrade, čokoláda a láska

Základem Chocolate&Love jsou kvalitní a ekologicky pěstované suroviny s minimálním dopadem na životní prostředí. Kakao pochází od fairtrade pěstitelů v Mexiku, Dominikánské republice, Panamě a Madagaskaru. Třtinový cukr z Paraguye nebo Kostariky a vanilka přímo z Madagaskaru. Čokoláda se vyrábí ve Švýcarsku.

Specialitou poctivých čokolád jsou neortodoxní kombinace chutí.

Naši B2B nabídku fair trade Chocolate and Love tvoří 8 různých příchutí a speciální dárková balení (mix variant). Čokolády, které neobsahují mléko, splňují požadavky na 100% vegan a košer kvalitu.

Výjimečnost čokolád Chocolate and Love a certifikáty